plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Zostań bohaterem z Casio Exilim

Zadaniem potencjalnych herosów, będzie przygotowanie krótkiego filmiku przedstawiającego zwykły dzień w niezwykły sposób. Kandydaci będą mogli wybierać między kategoriami: High Speed, a Slow Motion.

Uczestnik zabawy musi przygotować krótki film, w którym prezentowane postacie będą wykonywać wszystkie czynności w bardzo szybkim lub wolnym tempie – mówi Piotr Wierzbicki z firmy Zibi, dystrybutora Casio na Polskę. Wierzymy w bohaterów dnia codziennego i to że ujawnią w naszym konkursie swe zdolności. Proza życia stwarza im wiele okazji by to udowodnić – śmieje się Wierzbicki. Nasz konkurs, to okazja by nieco inaczej spojrzeć na czynności, które mechanicznie wykonujemy każdego dnia – dodaje.

Jeśli śniadanie i droga do pracy przez zakorkowane miasto zajmuje 3 minuty, a relacja z weekendowych wyczynów zamyka się w 2 sekundach, to jest to najlepsza kategoria dla High Speedowych bohaterów. W przypadku kiedy pisanie jednego maila do szefa trwa 8 godzin, parzenie porannej kawy kończy się w chwili kiedy ta stygnie, a wyjście z psem zajmuje tyle, co wyprawa Phileasa Fogga dookoła świata, to wyraźny sygnał, iż bohater najlepiej czuje się w kategorii Slow Motion.

Na autorów najciekawszych materiałów czekają dwa aparaty Casio Exilim FH100, które zostaną przyznane w kategoriach: High Speed i Slow Motion.

Nagrody główne, zwane „łowcami chwil” to modele umożliwiające nagrywanie filmów w trybie High Speed z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Aparaty z tej serii potrafią także wykonywać zdjęcia z szybkością dochodzącą do 60 klatek sekundę. Dzięki swym funkcjom mogą stać się wartościowym autem każdego bohatera dnia codziennego.

Uczestnicy zabawy do 4 kwietnia mogą przesłać filmy na specjalny kanał serwisu You Tube: www.youtube.com/CasioExilimPolska. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na oficjalnym fan page`u marki Casio pod adresem: www.facebook.com/CasioExilimPolska.

Bohaterów poznamy w pierwszej połowie kwietnia.