plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Zostań bohaterem z Casio Exilim

Zadaniem potencjalnych herosów, będzie przygotowanie krótkiego filmiku przedstawiającego zwykły dzień w niezwykły sposób. Kandydaci będą mogli wybierać między kategoriami: High Speed, a Slow Motion.

Uczestnik zabawy musi przygotować krótki film, w którym prezentowane postacie będą wykonywać wszystkie czynności w bardzo szybkim lub wolnym tempie – mówi Piotr Wierzbicki z firmy Zibi, dystrybutora Casio na Polskę. Wierzymy w bohaterów dnia codziennego i to że ujawnią w naszym konkursie swe zdolności. Proza życia stwarza im wiele okazji by to udowodnić – śmieje się Wierzbicki. Nasz konkurs, to okazja by nieco inaczej spojrzeć na czynności, które mechanicznie wykonujemy każdego dnia – dodaje.

Jeśli śniadanie i droga do pracy przez zakorkowane miasto zajmuje 3 minuty, a relacja z weekendowych wyczynów zamyka się w 2 sekundach, to jest to najlepsza kategoria dla High Speedowych bohaterów. W przypadku kiedy pisanie jednego maila do szefa trwa 8 godzin, parzenie porannej kawy kończy się w chwili kiedy ta stygnie, a wyjście z psem zajmuje tyle, co wyprawa Phileasa Fogga dookoła świata, to wyraźny sygnał, iż bohater najlepiej czuje się w kategorii Slow Motion.

Na autorów najciekawszych materiałów czekają dwa aparaty Casio Exilim FH100, które zostaną przyznane w kategoriach: High Speed i Slow Motion.

Nagrody główne, zwane „łowcami chwil” to modele umożliwiające nagrywanie filmów w trybie High Speed z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Aparaty z tej serii potrafią także wykonywać zdjęcia z szybkością dochodzącą do 60 klatek sekundę. Dzięki swym funkcjom mogą stać się wartościowym autem każdego bohatera dnia codziennego.

Uczestnicy zabawy do 4 kwietnia mogą przesłać filmy na specjalny kanał serwisu You Tube: www.youtube.com/CasioExilimPolska. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na oficjalnym fan page`u marki Casio pod adresem: www.facebook.com/CasioExilimPolska.

Bohaterów poznamy w pierwszej połowie kwietnia.