plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Zima w nowym wydaniu

150 stron zimowego szaleństwa

Na blisko 150 stronach nowego wydawnictwa zaprezentowane są oferty wyjazdów do ośrodków narciarskich zarówno w Austrii, jak i Włoszech. Takie zestawienie ułatwia klientowi ich natychmiastowe porównanie oraz szybszy wybór oferty skrojonej na miarę jego potrzeb. Warto też podkreślić, iż w tym roku biuro zaproponowało niemal dwa razy więcej ofert wyjazdów do Włoch. Co więcej, katalog jest również dostępny w wersji elektronicznej pod adresem: www.wygodatravel.pl/zima/strona,52.html.

Na uwagę zasługuje także układ katalogu. Czytelnik znajdzie w nim kompletne informacje praktyczne oraz przejrzyste opisy miejsc, atrakcji, wycieczek i cen. Silnie rozbudowana jest także sekcja zdjęciowa. Tym samym wydawnictwo stało się jeszcze bardziej czytelne i przyjazne klientowi. - Pod względem edytorskim jest to prawdopodobnie najlepszy katalog zimowy na rynku, który pokazuje potencjał czołowego zimowego touroperatora w Polsce, jakim jesteśmy – zapewnia Andrzej Wygoda, prezes Wygoda Travel Group.

Promocje szyte na miarę

Wraz z debiutem katalogu zimowego ruszyły również atrakcyjne promocje. W ich ramach biuro Wygoda Travel Group proponuje kolejno 33%, 22% i 11% zniżki First Minute na zimowe wyjazdy do Włoch lub Austrii. Już w pierwszych dniach trwania promocji, zaowocowała ona blisko 1000 sprzedanych miejsc. Kolejne odsłony sprzedaży specjalnej będą trwać do 22 września 2010 r. 

Oferta szyta na miarę

Warto pokrótce przybliżyć zupełnie nowe elementy oferty zimowej, przygotowanej na potrzeby zbliżającego się sezonu. Oprócz wprowadzenia nieznanych do tej pory rozwiązań, Wygoda Travel Group rozbudowała również te, które do tej pory cieszyły się dużą popularnością wśród klientów biura.

Jedną z nowych propozycji jest włączenie karnetu w cenę krótszych, 5 -dniowych wyjazdów do Austrii. W efekcie zostały stworzone pakiety zróżnicowanego standardu zakwaterowania z możliwością jazdy w renomowanych ośrodkach narciarskich w atrakcyjnej cenie.

Dla klientów, którzy preferują samodzielną organizację zakwaterowania – przez zakup miejsc w hotelu czy w apartamentach, Wygoda Travel proponuje możliwość przelotu wraz z gwarancją dojazdu z lotniska do miejsca, gdzie został zaplanowany wypoczynek. O ile bowiem, sam zakup biletu lotniczego jest sprawą łatwą, to organizacja transferu zwykle nastręcza sporo trudności, a jego koszt niejednokrotnie przekracza cenę przelotu.

Podstawowym kryterium przyjętym przez Wygoda Travel przy doborze obiektów hotelowych był bardzo dobry współczynnik relacji cena-jakość.

- Naszym celem było przekazanie do rąk klientów najszerszej na polskim rynku oferty wyjazdów zorganizowanych, a więc takich, w których istnieje możliwość swobodnego wyboru hotelu, rodzaju transportu czy programu narciarskiego. Przy pracy nad nowym katalogiem kierowaliśmy również tym, by zapewnić naszym klientom doskonałe warunki wypoczynku w wyjątkowych miejscach przy bardzo korzystnej cenie – mówi Krzysztof Wroński, członek zarządu Wygoda Travel Group.

Nowe i sprawdzone programy

W ofercie krakowskiego biura pojawią się również nowe jak i sprawdzone, cieszące się dużą popularnością programy narciarskie, które przez Wygoda Travel traktowane są zawsze jako integralna cześć każdego wyjazdu. Oznacza to, iż touroperator proponuje konkretny program dla różnych stacji narciarskich, klient zaś może korzystać z niego w pełni, lub w takim zakresie, który uważa za korzystny.

W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w zimowej ofercie Wygoda Travel Group znajdzie się program „Pierwsze kroki w Alpach”, który skierowany jest do rodzin z dziećmi. Najmłodsi otrzymają szanse nauki jazdy na nartach w najlepiej położonych ośrodkach Alp. Opracowano również szeroką ofertę szkoleń dla dorosłych, w tym po raz pierwszy szkolenia na tyczkach kierowane do średnio i zaawansowanych narciarzy.