plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

ZdroNet.pl wybiera Planet PR

Do zadań Planet PR należą działania z zakresu media relations i e-PR, oraz obecność marki na konferencjach branżowych. Za obsługę Klienta odpowiedzialny jest zespół konsultantów z działu Healthcare pod kierownictwem Anny Deręgowskiej-Watza.

Portal ZdroNet.pl to obecnie największe polskie internetowe kompendium na temat zdrowia. O jego poziomie merytorycznym świadczy fakt przyznania certyfikatu jakości Fundacji Zdrowie w Internecie (Health On the Net Foundation – HON), akredytowanej przy ONZ.
Celem portalu jest kompleksowe dostarczanie informacji i  pomoc użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji zdrowotnych.

 

O firmie Planet PR

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Obsługuje klientów m.in. z branży nowych technologii, medycznej, turystycznej oraz kosmicznej. Więcej na www.planetpr.pl