plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Zdronet.pl – przez wiedzę do zdrowia

Osobom niezwiązanym z zawodami medycznymi z pomocą przychodzi portal ZdroNet.pl, doceniony już certyfikatem jakości akredytowanej przy ONZ Fundacji Zdrowie w Internecie (Health On the Net Foundation – HON).

Głównym celem portalu ZdroNet.pl jest dostarczanie Internautom aktualnych i  wiarygodnych informacji medycznych opracowanych w przystępny, czytelny sposób. Portal zawiera opis ponad 670 chorób z 30 specjalizacji z podziałem na objawy, leczenie, zapobieganie. Wszystkie informacje przygotowywane są przez młodych specjalistów – lekarzy, biologów, psychologów i dietetyków. Dzięki temu tworzona szeroka baza wiedzy jest godna zaufania i rzetelna, pozwalając na uporządkowanie własnych przemyśleń i dobre przygotowanie pacjenta do rozmowy z lekarzem.

Artykuły i odpowiedzi na pytania to tylko część naszego portalu – podkreśla Katarzyna Buś, koordynator projektu ZdroNet.pl. – Ważnym narzędziem jest tzw. Wirtualny Diagnosta – unikatowe rozwiązanie, które pozwala wstępnie określić stan zdrowia na bazie informacji o płci, wieku i objawach. Oczywiście należy pamiętać, że jest to przygotowanie do rozmowy z lekarzem – w  żadnym wypadku wyniku nie należy traktować jako obowiązującej diagnozy. Na szczęście medycyna XXI wieku nie jest tajemną wiedzą i każdy zainteresowany ma prawo dowiedzieć się więcej z tej dziedziny – dla własnego spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Na uwagę zasługują także sekcje Pierwsza Pomoc z jasnymi opisami postępowania w nagłych przypadkach oraz Ankiety zdrowotne, pozwalające weryfikować naszą wiedzę na temat zdrowia i obalać mity, w jaki wierzymy.

ZdroNet.pl służy także wsparciem dla osób szukających placówki medycznej w  danym mieście o określonej specjalności. Rozbudowana baza ZOZ zawiera obecnie blisko 19 000 placówek z całej Polski, pozwalając na szybkie odnalezienie odpowiedniego specjalisty, wraz z danymi teleadresowymi i e-mailem przychodni.

O marce ZdroNet.pl

Marka ZdroNet.pl należy do krakowskiej firmy Emedico Sp. z o.o.
Celem portalu ZdroNet.pl jest kompleksowe dostarczanie informacji i  pomaganie użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji zdrowotnych. Baza wiedzy w postaci artykułów i odpowiedzi na pytania jest przygotowana w  sposób przystępny dla osób nie związanych z zawodami medycznymi i stanowi obecnie największe polskie internetowe kompendium na temat zdrowia.
Projekt współfinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, pod nadzorem PARP.
Więcej na www.ZdroNet.pl