plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Zdaj maturę na Facebooku

Dynamiczny rozwój amerykańskiego serwisu sprawia, iż na jego potrzeby przygotowywanych jest setki przydatnych programów. Jednak nigdy dotąd nie opracowano aplikacji z pomocą której można skutecznie przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Facebook przede wszystkim kojarzy się z rozrywką, my doszliśmy do wniosku, że warto nieco to zmienić. Dlatego stworzyliśmy aplikację „Dziś matura”, dzięki której każdy będzie mógł przygotować się do egzaminu maturalnego, będąc użytkownikiem portalu. Teraz żaden rodzic nie będzie ganił swojej pociechy za przesiadywanie na Facebooku – śmieje się pomysłodawca programu Piotr Tomczak z firmy Casio.

Aplikacja umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności matematycznych. Program generuje codziennie jedno pytanie maturalne. Osoba korzystająca z aplikacji ma możliwość sprawdzenia swojej skuteczności tj. ilości poprawnie rozwiązanych zadań.

W przygotowania do matury można włączyć się nawet na dzień przed prawdziwym egzaminem, bowiem program udostępnia pytania zaległe z wcześniejszych dni. Zabawę w każdej chwili można rozpocząć również na nowo, resetując łącznie 3 razy swoje dotychczasowe statystki.

Aplikacja jest w pełni darmowa, by z niej skorzystać wystarczy posiadać konto w portalu Facebook. Program jest dostępny na stronie: www.facebook.com/Kalkulatorypl

O firmie CASIO

Casio – to światowy lider w produkcji nowoczesnych kalkulatorów.
Ideą funkcjonowania firmy Casio na rynku jest aktywny udział w życiu społeczeństwa głównie poprzez wspieranie badań edukacyjnych w zakresie stosowania nowych technologii w nauczaniu.
Na przestrzeni ponad 41 lat obecności na światowym rynku elektroniki użytkowej, firma sprzedała ponad miliard kalkulatorów na całym świecie. Dystrybutorem kalkulatorów Casio na Polskę jest firma ZIBI S.A.