plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Zbliża się finał Klasy ze Snów

Pora na końcowe pociągnięcia pędzlem lub myszką, finałowe poprawki i ostatnie testy konstrukcji projektów wymarzonych klas. Jeśli wszystkie przyklejone elementy są na swoim miejscu, plik jest zapisany we właściwym formacie, a całość oddaje wizję klasy marzeń, wystarczy już tylko staranie  spakować pracę, dołączyć formularz zgłoszeniowy, (który można pobrać ze strony www.klasazesnow.pl) i przesłać na wskazany adres. Na dzieła młodych twórców organizatorzy czekają do 31.12.2009, jednak ze względu na świąteczną przerwę czasu jest coraz mniej.

„Jesteśmy bardzo ciekawi tegorocznych projektów. Wielokrotnie uczniowie zadziwiali nas swoimi pomysłami. Wiemy już, że klasy mają być nowoczesne i kolorowe. W tym roku dodany został aspekt ekologiczny, zatem liczymy na wiele kreatywnych rozwiązań” – mówi Katarzyna Repeta przedstawicielka marki NOBO, organizatora konkursu i fundatora nagród. Całkowita dowolność w doborze techniki, pozwala uczniom puścić wodze fantazji i stworzyć klasy jakie sobie tylko zamarzą.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone czterema zestawami multimedialnymi NOBO, które mogą znacznie uatrakcyjnić prowadzenie zajęć, umożliwiając wizualizację przekazywanej wiedzy. Dla twórców przygotowane zostały również nagrody indywidualne w postaci plecaków pełnych słodyczy i iPody. Dodatkowo w imieniu szkoły, która zajmie pierwsze miejsce, członkowie fundacji AERIS FUTURO – partnera konkursu, posadzą pięć drzewek wraz z pamiątkową tabliczką. „Cieszymy się, że inicjatywa została poparta przez Panią Minister Edukacji Narodowej – Katarzynę Hall oraz Ministerstwo Środowiska. Świadczy to o wysokiej randze przedsięwzięcia”– dodaje Joanna Mieszkowicz, prezes fundacji.

Prace można nadsyłać do 31 grudnia 2009 roku (decyduje data stempla pocztowego). Każda szkoła może wystawić do konkursu tylko jedną pracę, przygotowaną indywidualnie lub grupowo. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony formularz, który można pobrać ze strony www.klasazesnow.pl.