plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Zapisz się na darmowe korepetycje z matmy

„Darmowe korepetycje z matematyki” to seria wykładów, które głównie skierowane są do osób przygotowujących się do matury. Tematyka wszystkich 12 zajęć została dobrana w ten sposób, aby każdy kto weźmie w nich udział, mógł powtórzyć najważniejsze i najbardziej kluczowe zagadnienia matematyczne.

Przy opracowywaniu tematów tegorocznych zajęć, zostały wzięte pod uwagę wyniki z zeszłorocznej matury i egzaminów próbnych z matematyki. Wykładowcy szczególny nacisk położą na zagadnienia i tematy, które sprawiają uczniom najwięcej problemów – mówi pomysłodawca projektu Piotr Tomczak.

W tegorocznym programie zajęć zostaną omówione następujące tematy: wielomiany i funkcje wymierne, funkcje trygonometryczne, ciągi liczbowe, stereometria, kombinatoryka oraz rachunek prawdopodobieństwa.
Zajęcia poprowadzą specjaliści ze Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, a także wykładowcy akademiccy.

Kolejny raz „Darmowe korepetycje z matematyki” odbędą się we współpracy z uczelniami wyższymi. W tym roku są to: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej z Warszawy.

Cieszy fakt, że co roku możemy liczyć na wsparcie i współpracę ze strony uczelni. Dzięki temu, młodzi ludzie mogą nie tylko jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, ale również wczuć w rolę przyszłych studentów – dodaje Tomczak.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 19 marca w sobotę równocześnie w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Wykłady będę odbywały się co tydzień, do 9 kwietnia włącznie.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem: www.kalkulatory.pl