plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Zajawkowy weekend w Gdańsku

Głównym założeniem festiwalu jest promocja młodych twórców oraz rozpowszechnienie ducha sportów ekstremalnych. Prace konkursowe przesyłane są z całej Polski i oceniane przez profesjonalne jury. Poza klasyfikacją ogólną sponsor wydarzenia, marka Casio Exilim, przyzna unikalną statuetkę "Exilim Extreme Award", która trafi do rąk autora najbardziej efektownego i ekstremalnego filmu.

Na potrzeby imprezy przygotowane zostanie specjalne miasteczko festiwalowe. Odwiedzający, pod okiem zawodowców, będą mogli sprawdzić się w takich dyscyplinach, jak np. wspinaczka, zabawa w kuli sferycznej, jazda na segwayach czy oddychanie przez akwalung. Podczas festiwalu odbędą się także prezentacje nurkowania, paintballu, wspinaczki wysokościowej, jazdy na rolkach i deskorolkach, pokazy sztuk walki, tańca break-dance, skoków spadochronowych, jazdy terenowej i wielu innych.

Festiwal „Zajawka” zorganizowano po raz pierwszy w 2005 roku. Przez kolejnych 7 edycji spotykał się z dużym zainteresowaniem, zarówno pasjonatów sportów extremalnych, jak przypadkowych uczestników imprezy. W formułę na stałe wpisały się: konkurs krótkich form filmowych, konkurs fotograficzny pt. „Extremalny Gdańsk” oraz pokazy najbardziej efektownych sportów ekstremalnych.

Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na oficjalnej stronie: www.festiwalzajawka.com.pl

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl