plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Zajawkowy weekend w Gdańsku

Głównym założeniem festiwalu jest promocja młodych twórców oraz rozpowszechnienie ducha sportów ekstremalnych. Prace konkursowe przesyłane są z całej Polski i oceniane przez profesjonalne jury. Poza klasyfikacją ogólną sponsor wydarzenia, marka Casio Exilim, przyzna unikalną statuetkę "Exilim Extreme Award", która trafi do rąk autora najbardziej efektownego i ekstremalnego filmu.

Na potrzeby imprezy przygotowane zostanie specjalne miasteczko festiwalowe. Odwiedzający, pod okiem zawodowców, będą mogli sprawdzić się w takich dyscyplinach, jak np. wspinaczka, zabawa w kuli sferycznej, jazda na segwayach czy oddychanie przez akwalung. Podczas festiwalu odbędą się także prezentacje nurkowania, paintballu, wspinaczki wysokościowej, jazdy na rolkach i deskorolkach, pokazy sztuk walki, tańca break-dance, skoków spadochronowych, jazdy terenowej i wielu innych.

Festiwal „Zajawka” zorganizowano po raz pierwszy w 2005 roku. Przez kolejnych 7 edycji spotykał się z dużym zainteresowaniem, zarówno pasjonatów sportów extremalnych, jak przypadkowych uczestników imprezy. W formułę na stałe wpisały się: konkurs krótkich form filmowych, konkurs fotograficzny pt. „Extremalny Gdańsk” oraz pokazy najbardziej efektownych sportów ekstremalnych.

Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na oficjalnej stronie: www.festiwalzajawka.com.pl

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl