plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Zaczaruj głosem Świętokrzyskie

W kwietniu na antenie TVP1 pojawi się nowa seria popularnego serialu, która zostanie dofinansowana przez ROT ze środków unijnych. Dzięki temu zdjęcia będą kręcone już nie tylko w Sandomierzu, ale także w innych, najatrakcyjniejszych miejscach regionu. Ekipa reżyserska ma pojawić się m.in. w Kielcach, Bałtowie, Krzyżtoporze, Busku-Zdroju, Pacanowie oraz Opatowie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wiek nie niższy niż 16 lat. Przeczytane przez siebie hasło "Świętokrzyskie Czaruje – Odkryj Tajemnicę" należy nagrać i przesłać do Radia Kielce na adres marek.wtorek@radio.kielce.pl jako plik mp3. Można też przyjść na nagranie bezpośrednio do Radia w czwartek, 18 marca pomiędzy godziną 10 a 16. Czas przyjmowania zgłoszeń mija 22 marca 2010 r. Zwycięzca będzie miał okazję nagrać swój głos do spotu telewizyjnego, promującego Świętokrzyskie oraz nowe odcinki serialu.

Szczegóły konkursu na www.radio.kielce.pl oraz na www.swietokrzyskie.travel.