plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Zabierz odkurzacz na wakacje

Tego typu urządzenia charakteryzują się niewielkimi wymiarami i ergonomiczną obudową. Posiadają specjalne końcówki szczelinowe, które ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych, wąskich przestrzeni np. między siedzeniami. Zasilane są zazwyczaj z gniazdka zapalniczki samochodowej, ale dostępne są także modele wyposażone w akumulator.

Przykładem może być miniodkurzacz SJ 144WSR marki Hoover. To malutkie urządzenie waży jedynie 1,4 kg, po naładowaniu może pracować przez 20 minut. Oprócz ssawki szczelinowej, wyposażone jest dodatkowo w specjalną nasadkę do zbierania płynów, która pozwoli szybko usunąć np. rozlany przez dziecko sok. Posiada zmywalny filtr HEPA, który wychwytuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

Odkurzacz ręczny akumulatorowy to rozwiązanie dedykowane dla osób mobilnych. Przy jego pomocy można nie tylko szybko przywrócić czystość wnętrza samochodu, ale także odkurzyć np. torby podróżne, wnętrze namiotu czy przyczepę kempingową. Dzięki temu sprawdzi się także podczas urlopu.