plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Z Czarownicą w Puszczy – Świętokrzyskie na billboardach

Kreacje, zgodnie z założeniami organizatorów konkursu, prezentują turystyczną atrakcyjność i różnorodność regionu. Jury szczególnie doceniło dobór zdjęć wykorzystanych w projektach i sposób prezentacji największych atrakcji województwa, nawiązujący do wyników badań Pentor Research International przeprowadzonych w kwietniu ubiegłego roku.
Według nich Świętokrzyskie zachęca turystów przede wszystkim krajobrazami, przyrodą i dużą liczbą atrakcyjnych zabytków. Jury bardzo pozytywnie oceniło również wykorzystanie symbolu regionu – czarownicy – w sposób zabawny i przyjazny, a przy tym intrygujący i trochę przewrotny. Postać Czarownicy łączy cztery wersje billboardów. Kusi turystów magią i ciszą Świętokrzyskiej Puszczy, urodą jaskiń i zamków, możliwościami zarówno aktywnego wypoczynku jak i pełnego relaksu na łonie natury. Kampania bilbordowa trafia więc konsekwentnie do priorytetowych grup docelowych regionu.
Nowe billboardy od kwietnia będą mogli oglądać mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Kielc, Łodzi, Lublina i aglomeracji śląskiej. Na warszawskich i krakowskich ulicach pojawią się też dwa promujące Świętokrzyskie autobusy. Kampania potrwa przez cały miesiąc.

Nowe plakaty można obejrzeć na stronie rot.swietokrzyskie.travel