plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Wyprawa na Sabat Czarownic zakończona!

- Konkurs znalazła moja mama – razem wypatrywaliśmy zagadek i je rozwiązywaliśmy. Czekałem na kolejne słowa magicznego hasła, bo strasznie chciałem je odgadnąć i wygrać. Udało się i bardzo się z tego cieszę – mówi Kuba. - Zagadki były fajne, dowiedziałem się nowych rzeczy i teraz już wiem, gdzie chcę pojechać z rodzicami na wycieczkę. Oczywiście mama mi trochę pomagała… – dodaje zwycięzca.

W trwającym trzy miesiące konkursie należało prawidłowo odpowiedzieć na dziesięć rymowanych zagadek, które systematycznie pojawiały się na stronie www.krainaczarownic.pl – pierwszym internetowym blogu o tematyce regionalnej, dedykowanym dzieciom i ich rodzicom. Po przesłaniu poprawnego rozwiązania, uczestnik otrzymywał fragment zaklęcia regionu. Słowa składające się na zaklęcie przesyłane były w dowolnej kolejności. Najbardziej wytrwali gracze, którzy wypełnili wszystkie zadania i pozyskali wszystkie słowa, musieli z nich ułożyć hasło: „Oto moje jest marzenie, by w kraj czarów w mig się przenieść”. Zwycięzca został wyłoniony w losowaniu.

Jedną z nagród w konkursie były zaproszenia dla całej rodziny na Sabat Czarownic – koncert z monumentalną oprawą scenograficzną i plejadą gwiazd polskiej estrady, który odbędzie się już 4 września w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Widowisko będzie transmitowane „na żywo” na antenie TVP 2 w dwóch 50-minutowych blokach (początek o godz. 20.10).

Więcej informacji na www.krainaczarownic.pl