plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wypasiona zima tylko w Świętokrzyskiem!

- Udział w projekcie „Wypasiona Zima” to kolejny krok w kierunku przełamania stereotypu, że najlepszym miejscem na zimowe szaleństwo jest Zakopane i jego okolice. Pokażemy, że nasz region oprócz równie dobrego przygotowania stoków do sezonu, zapewnia także lepsze warunki do turystyki rodzinnej, więcej swobody i wiele dodatkowych atrakcji – podkreśla Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Świętokrzyskie pojawi się na antenie TVP1 już w piątek, 31 grudnia, w programie Kawa czy Herbata podczas 4 pięciominutowych wejść na żywo z Placu Artystów w Kielcach w godz. 6:00 – 8:00 oraz w 3-minutowej i 8-minutowej relacji o godz. 12:10 i 14:48. W sobotę 1 stycznia kamera przeniesie się na stok do Niestachowa, gdzie już od 9:27 zaglądać będzie m.in. do specjalnie przygotowanej kuchni na stoku, w której powstawać będą specjały regionalne. Finał wielkiego gotowania oraz kolejne wejście na żywo zaplanowano na godzinę 16:48. Niedzielne spotkania ze Świętokrzyskim zaplanowano na godziny 11:13 oraz 16:50.

Podczas trzydniowego programu widzowie odwiedzą świętokrzyskie stoki: Kielce-Stadion, Niestachów, Sabat-Krajno oraz Szwajcarię Bałtowską, spotkają się z osobami blisko związanymi z województwem, odwiedzą inne atrakcje regionu jak Muzeum Zabawek i Zabawy a także poznają tajemnice regionalnej kuchni.

Więcej na www.swietokrzyskie.travel