plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Wygoda Travel na Word Travel Market

Poland Service

Podczas tegorocznych tragów Wygoda Travel przedstawi ofertę Poland Service, w skład której wchodzą propozycje wycieczek zwiedzania Polski dla obcokrajowców: city breaks, unikalne wycieczki edukacyjne oraz interaktywne warsztaty dla młodzieży i dorosłych, wycieczki objazdowe po Polsce i Europie Centralnej, pielgrzymki, a także zorganizowane pobyty w Krakowie dla rodzin z dziećmi z interaktywnym zwiedzaniem miasta dla dzieci. – Jako biuro podróży mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie. Warto też przypomnieć, że podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych MTK 2010 Wygoda Travel zajęło II miejsce w konkursie „Podróże Marzeń 2010” na najlepszy katalog turystyki krajowej i przyjazdowej do Polski – mówi Krzysztof Wroński, Członek Zarządu Wygoda Travel.

Odpowiedzialna turystyka

Szczególnie interesujący, z punktu widzenia Wygoda Travel, będzie dzień targów poświęcony odpowiedzialności w turystyce (10 listopada). – Zależy nam, aby organizowane przez nas wyjazdy były atrakcyjne, ale także perfekcyjnie zorganizowane i bezpieczne – dodaje Wroński. – To kolejna okazja do przedstawienia swoich osiągnięć i pomysłów w tym zakresie.

Targi Word Travel Market

Targi WTM to jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej obejmujących swym zasięgiem wszystkie kontynenty. To okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie turystyki na świecie. Co roku targi poprzedza wielka gala, podczas której wręczane są nagrody Word Travel Awards, będące swoistym podsumowaniem wyróżnień przyznanych firmom z branży turystycznej na całym świecie.

Więcej informacji na: www.wygodatravel.pl.