plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wszystkoodporny Genius

Genius G-S1200 i G-S1400 to etui pasujące na 12- i 14-calowe komputery przenośne. Ich konstrukcję przygotowano na bazie lekkiego i nieprzemakalnego materiału, jakim jest neopren. Dzięki temu, pokrowce nie tylko chronią przed zarysowaniami i uderzeniami, ale również zabezpieczają przed zalaniem. Przewidziano w nich także dodatkową kieszeń, która skrzętnie przechowa myszkę lub zasilacz.

Genius G-B1500 zaprojektowano z myślą o osobach, które bardzo dużo czasu spędzają w trasie. Plecak wyposażono w szereg usprawnień, mających na celu zwiększenie komfortu podróżowania. Mnogość wewnętrznych kieszeni, „oddychający” materiał na kontakcie z plecami czy specjalne paski, umożliwiające przymocowanie do klasycznej walizki na kółkach są tutaj standardem.

Nowości są już dostępne w polskich sklepach. Objęto je 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują, odpowiednio, 35 PLN brutto za G-S1200, 46 PLN brutto za model G-S1400 oraz 87 PLN brutto za plecak G-B1500.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl