plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wstrząśnij rzeczywistością z Casio Exilim

By wziąć udział w castingu, wystarczy pochwalić się swoimi wyczynami w formie filmów lub zdjęć, doprawiając je odrobiną treści. Nadesłane materiały będzie oceniać jury pod przewodnictwem Mirona Tymoszewicza, założyciela pierwszej w Polsce szkoły sportów ekstremalnych i laureata Exilim Extreme Award. Naczelnym kryterium oceny będzie pasja, a wygrają ci, u których jest ona na tyle silna, by wstrząsnąć rzeczywistością.

Na zwycięski duet czekają nagrody w postaci aparatów Casio Exilim EX-FH100, które m.in. umożliwiają nagrywanie filmów w trybie slow motion oraz wykonywanie zdjęć z prędkością dochodzącą do 60 klatek na sekundę. Ponadto, laureaci konkursu otrzymają możliwość testowania najnowszych modeli aparatów oraz współtworzenia bloga Exilim Life.

Okres wstrząsowy rozpoczyna się 28 czerwca i potrwa do 26 lipca (z możliwością przedłużenia). Materiały można zamieszczać na oficjalnym profilu marki na portalu społecznościowym Facebook: www.facebook.com/CasioExilimPolska.

Więcej informacji nt. castingu znajduje się pod adresem: life.exilim.eu/pl/

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl