plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Władca dźwięków 2020

Dzięki cyfrowemu procesorowi dźwiękowemu możliwe są trzy ustawienia korektora: EQ-WideSound – dźwięk bardziej przestrzenny, EQ-DeepBass – dźwięk wzbogacony mocnym basem. EQ –AudioAlign – ustawienie kierunku rozchodzenia fal dźwiękowych. Te funkcje pozwalają precyzyjnie dostosować wykorzystanie zestawu zarówno w przypadku oglądania TV, filmów, grania w gry komputerowe oraz słuchania muzyki.

Głośniki charakteryzują się wysoką jakością dźwięku, a w połączeniu ze stylowym designem oraz drewnianym wykończeniem tworzą ciekawy i funkcjonalny zestaw audio. Głośniki posiadają jedno wejście cyfrowe oraz dwa wejścia analogowe, co sprawia, że mogą zostać podłączone do niemal każdego zestawu TV/DVD/PC. SP-HF2020 są również kompatybilne z konsolami do gier.

Specyfikacja techniczna:
• Profesjonalny cyfrowy procesor dźwięku D2Audio (DSP)
• Trzy programy korektora dźwięku: WideSound, DeepBass, AudioAlign
• Regulacja głośności i klawisz wyboru źródła cyfrowego
• Czarny przedni panel ze stylowym pierścieniem regulacji głośności
• Pilot w zestawie
• Jedno wejście cyfrowe oraz dwa wejścia analogowe
• Kompatybilne z TV/DVD/PC/Konsolami do gier