plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wiosna z Casio Exilim

Casio Exilim EX-H30 to bezpośredni następca popularnego w Polsce EX-H15. Nowy członek rodziny Hi-Zoom podobnie jak poprzednik, został wyposażony w baterię umożliwiającą wykonanie 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. Nowość posiada także 12.5-krotny zoom optyczny z mechaniczną stabilizacją obrazu co w połączeniu z 24 mm, szerokokątnym obiektywem sprawia, iż H30 jest ciekawą propozycją dla pasjonatów podróży. Ponad to, kompakt został wyposażony w duży 7.6 cm, jasny wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości, który pozwala dopasować jasność do warunków oświetleniowych otoczenia. W Casio Exilim EX-H30 zaimplementowano także Tryb Cichy, który poprzez wciśnięcie jednego guzika uniemożliwia użycie flash`a i generowania dźwięku, gdy wciskany jest spust migawki.

Exilim ZS10 wyróżnia się eleganckim designem oraz niewielkimi gabarytami i wagą. Nowy model poszerzający serię Zoom został wyposażony w 26 mm szerokokątny obiektyw i 5-kronty zoom optyczny, dzięki czemu z łatwością można wykonywać szerokie ujęcia z bliskiej odległości – np. grupie znajomych w zatłoczonym klubie czy na tle górskiego pasma. W nowym kompakcie zastosowano tryb Easy Mode, który automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu do warunków. Dzięki temu wykonywane zdjęcia zachowują ostrość i właściwy poziom naświetlenia.

Casio Exilim EX-ZS10 został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 14.1 megapikseli, a także prawie 7 cm kolory wyświetlacz TFT. Nowy model jest dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych.

Oba aparaty są już dostępne w Polsce. Objęto je 24-miesięczną gwarancją i można je nabyć w cenach, odpowiednio, 1149 PLN brutto za model H30 i 649 PLN brutto za model ZS10.

Więcej na: www.exilim.pl