plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wiemy jak TO robić na Facebooku

Strona ma skupiać tych, którzy z powodzeniem mogliby posługiwać się tytułem domowego eksperta ds. niemożliwych, jak i osoby, które pierwsze sukcesy na tym polu mają jeszcze przed sobą. Można ją znaleźć pod adresem http://www.facebook.com/CandyPolska .Na członków społeczności czekać będą konkursy z nagrodami, a także porady i ciekawostki na temat nowoczesnego zarządzania domem.

Już teraz można wziąć udział w kreatywnym konkursie 20=40. Do wygrania minipiekarnik oraz gadżety na lato. Zadaniem uczestników jest udowodnienie w formie pisemnej lub za pomocą zdjęcia prawdziwości stwierdzenia 20=40. Odpowiedzi powinny cechować się kreatywnością, mogą dotyczyć dowolnej dziedziny życia, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

„Do współtworzenia społeczności zapraszamy wszystkich, którzy chcą podjąć próbę przełamania stereotypu wiążącego prace domowe z nudnym i żmudnym wysiłkiem. Stereotypu, który stawia kobiety w pozycji „kury domowej” a mężczyzn nazywa „pantoflarzami”. Strona będzie odpowiedzią na oczekiwania współczesnych kobiet i ich partnerów. Podkreślimy kompetencje osób, które zajmują się domem. Oni wiedzą jak TO robić”- zapowiada Paweł Pierściński z firmy Candy Polska, która stworzyła stronę.