plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wielki Zimowy Piknik Rodzinny czas zacząć!

Daj się ponieść Wygodzie! – tak zbliżającą się imprezę rekomenduje Andrzej Wygoda, Prezes Wygoda Travel Group. – Tegoroczny plan zawodów przygotowaliśmy z myślą o rodzicach z dziećmi, wypełniając go po brzegi ciekawymi konkursami i atrakcjami. Chcielibyśmy, aby Mistrzostwa były dla najmłodszych uczestników swoistym preludium do zbliżających się ferii zimowych, a dla ich opiekunów – okazją do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury.

Podczas pikniku rozegrana zostanie zimowa olimpiada dla rodzin z dziećmi, z licznymi nietypowymi konkurencjami. Rodziny będą mogły spróbować swoich sił m.in. w wyścigach dla miłośników rur, golfie na śniegu, czy konkursie budowania igloo. Specjalnie dla dzieci w wieku 4-12 lat zorganizowany zostanie Slalom Gigant. Dla uczestników przewidziano upominki i atrakcyjne nagrody.

Dorośli też nie będą się nudzić. Mogą pojeździć na skuterach śnieżnych lub skorzystać z jazd testowych samochodów terenowych, a nawet… polatać balonem! Dla praktycznych będą testy najnowszej kolekcji nart. Koniec imprezy uświetni widowiskowy pokaz sztucznych ogni oraz występ gwiazdy. Uczestnicy pikniku będą mieli okazję bawić się przy przebojach zespołu – Oddział Zamknięty, polskiej legendy rocka.

Udział w pikniku i zawodach jest BEZPŁATNY

Harmonogram imprezy oraz dodatkowe informacje na: www.wygodatravel.pl/zima/zawody.
Wydarzenie: III Otwarte Mistrzostwa Narciarskie Wygoda Travel Group
Czas: 8.01.2011 r., start godz. 11.00, zakończenie ok. godz. 19.00
Miejsce: Bukowina Tatrzańska, Wierch Rusiński
Cena: wstęp i udział są bezpłatne

Więcej informacji na: www.wygodatravel.pl