plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Wibrujący dźwięk od Geniusa

Systemy wibracji z powodzeniem stosowane są w kierownicach, joystickach oraz padach. Firma Genius zbliżoną technologię zaimplementowała w najnowszym modelu słuchawek. W efekcie, drgania połączone z klarownym i wyrazistym dźwiękiem mają dostarczyć realistycznych wrażeń bezpośrednio z pola walki czy toru rajdowego.

Słuchawki posiadają także regulowany mikrofon, dzięki czemu sprostają wymogom graczy prowadzących rozgrywki wieloosobowe. Ponadto, wykończono je materiałem, który gwarantuje komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji.

Dźwięk przesyłany jest za pośrednictwem standardowych wtyków typu mini jack. Za funkcję wibracji odpowiada dodatkowy kabel USB. Na 2-metrowym przewodzie znajduje się kontroler, który umożliwia regulację poziomu głośności i natężenia drgań oraz wyciszenie mikrofonu.

Słuchawki Genius HS-G500V objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i będą kosztować 99 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl