plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Walentynkowe deklaracje z Casio

Ubiorę stringi i przyjadę do mojej narzeczonej na rowerze – oto jeden z wielu szalonych pomysłów fanów Casio Exilim na Facebooku. Ideą zabawy jest wygłoszenie deklaracji na profilu Casio, a następnie jej spełnienie oraz udokumentowanie w postaci zdjęcia lub filmu video. Wśród użytkowników strony znalazły się także m.in. obietnice nauczenia się na pamięć składu kadry narodowej w piłce nożnej, przygotowania staropolskiej imprezy w saunie czy przybycia na kolację do ekskluzywnej restauracji w stroju… króliczka Playboya.

Na autorów najciekawszych walentynkowych filmów i zdjęć czeka 12-megapikselowy aparat Casio EX-H5, w „kolorze miłości”. Oprócz mechanicznej stabilizacji obrazu kompakt posiada również dziesięciokrotny zoom optyczny oraz umożliwia kręcenie filmów wysokiej jakości HD.

Użytkownicy swoje fotografie mogą publikować do końca lutego, bezpośrednio na fan page’u Casio pod adresem www.facebook.com/CasioExilimPolska. Natomiast filmy można przesyłać na specjalny kanał serwisu You Tube – www.youtube.com/CasioExilimPolska.

Zwycięzców poznamy na początku marca.

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl