plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

test

W ten weekend darmowe korepetycje w trzech miastach

Grafika

31 marca odbędą się kolejne wykłady w ramach Darmowych Korepetycji Matematycznych. Pierwsze zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem maturzystów. Na najbliższe uczniowie mogą zapisywać się na stronie www.kalkulatory.pl.

 Tym razem głównymi tematami spotkań (31 marca) będą: funkcje trygonometryczne kąta ostrego (Warszawa i Katowice) i ciągi liczbowe (Poznań).  Czyli kolejne zagadnienia, które podczas egzaminu sprawiają maturzystom najwięcej problemów.

 Bardzo pozytywnie zaskoczyli nas uczestnicy. W miniony piątek nasz moduł pokazywał, iż w Warszawie, Katowicach i Poznaniu  będziemy mieli komplet uczestników – mówi Piotr Tomczak z firmy Casio, organizator warsztatów. Piękna pogoda w prawdzie nie zachęcała do spędzania czasu w salach wykładowych, ale mimo to uczestnicy dopisali – to cieszy, bo pokazuje, że tego typu inicjatywy są potrzebne – dodaje Tomczak.

 Udział w wykładach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na liczę uczestników.

Wykłady odbywają się we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z Warszawy.

 Więcej inf. na: www.kalkulatory.pl