plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Tunery Genius TVGo zawitały do Polski

Tunery komunikują się z komputerem za pośrednictwem portu USB 2.0 i pracują pod kontrolą systemów z rodziny MS Windows. Pozwalają na odbiór cyfrowego sygnału DVB-T, pochodzącego z nadajników naziemnych. Oficjalnie wspierają także format HDTV (H.264 i MPEG 2).

Ponadto, TVGo DVB-T03 umożliwia odbiór programów radiowych, a TVGo C03 pozwala na przechwytywanie telewizji analogowej. Przystawki Genius TVGo oferują również przesunięcie czasowe, EPG (Elektroniczny Poradnik Programowy) i napisy dialogowe.

Do każdego produktu dołączana jest niewielka, przenośna antena oraz pilot. W zestawach znajduje się dedykowane oprogramowanie, które, poza odbiorem programów, ułatwia m.in. planowanie nagrywania wg ustalonego harmonogramu.

Nowości objęte są 24-miesięczną gwarancją producetna i kosztują, odpowiednio, 119 PLN brutto za model TVGo DVB-T03 oraz 186 PLN brutto za TVGo C03.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl