plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Traveler 9000 z technologią śledzenia BlueEye

Dzięki nowej technologii śledzenia BlueEye, w którą Genius wyposażył myszkę Traveler 9000, opanowanie kursora na nietypowych powierzchniach nie sprawia trudności. Dodatkowo wysoką precyzję sterowania kursorem potwierdza sensor optyczny o wartości 1200 dpi.

Genius Traveler 9000 to również idealne rozwiązanie dla osób podróżujących, co potwierdzają małe gabaryty oraz mini odbiornik włącz-i-zapomnij. W zestawie myszka posiada zaczep pozwalający przymocować ją do laptopa. W Travelerze 9000 wykorzystano bezprzewodową technologię 2,4Ghz, dzięki której można pracować na dystansie nawet do 10 metrów bez utraty zasięgu.

Myszka posiada specjalny przełącznik, dzięki któremu możemy w szybki sposób przejść do stanu oszczędzania energii, pozwala to znacznie wydłużyć żywotność baterii. A dzięki specjalnemu profilowi wygodnie układa się w dłoni i zapewnia komfort nawet przy wielogodzinnej pracy. Budowa przystosowana jest zarówno dla lewo jak i praworęcznych użytkowników.

Myszka Genius Traveler 9000 będzie dostępna w cenie około   59,90 zł oraz w pięciu kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, pomarańczowym oraz białym (limitowana edycja).

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.