plane

Blog

test

Tracer Drifter w rękach graczy

Tracer_Drifter_4

Trwają ogólnopolskie testy kierownicy Tracer Drifter. W blisko 40 miastach Polski do 18 grudnia, każdy może sprawdzić jej możliwości.

Tracer Drifter to kierownica przeznaczona dla miłośników wirtualnych rajdów, szczególnie tych bardziej zręcznościowych – potwierdza to m.in.  jej sportowy design. Koło czarno-srebrnej kierownicy zostało wykonane ze specjalnego, antypoślizgowego tworzywa, które eliminuje zjawisko ślizgających się rak. Jej maksymalny skręt to 270 stopni, który w połączeniu z naturalnym oporem zwiększa realizm prowadzenia, a tym samym zabawy. Dodatkowo po lewej stronie urządzenia umieszczono pokrętło czułości koła. Ponad to, w centralnym punkcie kierownicy, znalazło się miejsce dla systemu diod, którego zadaniem jest informowanie użytkownika o tym jak mocno wciskany jest pedał gazu.

 Drifter został wyposażony w dwa systemu mocowań. Standardowy – oparty na systemie przyssawek oraz alternatywny, który umożliwia przymocowanie kierownicy za pomocą zacisków śrubowych.

 W kierownicy Tracera zastosowano technologię Vibration Feedback. Dodatkowo urządzanie zostało wyposażone w 12 przycisków, 8-kieronkowy dual pad, pedały (2 – gaz i hamulec), drążek biegów oraz manetki.

 Do 18 grudnia trwają ogólnopolskie testy kierownicy Tracer Drifter. Producent przygotował kilkadziesiąt symulatorów, w ok. 40 miastach Polski, gdzie każdy zainteresowany ma możliwość sprawdzenia Driftera w grze Need For Speed: The Run.

 Więcej informacji na: www.wyscig.tracer.eu