plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Tetrapod przed komisją – Rusza konkurs na logo promujące Szlak Archeo-Geologiczny

Wybór najlepszego logo przebiegać będzie w dwóch etapach. W pierwszym, 10 najlepszych projektów wyłonią Internauci w wyniku głosowania na stronach: www.swietokrzyskie.travel, www.strefabiznesu.echodnia.eu oraz www.kielce.gazeta.pl.
W drugim etapie komisja konkursowa wybierze najlepsze logo. W jej skład wejdą przedstawiciele lokalnych mediów, a także naukowcy, którzy odkryli ślady tetrapoda: Piotr Szrek i Grzegorz Niedźwiedzki. W komisji zasiądą również specjaliści do spraw reklamy i komunikacji wizualnej – m.in. profesor Michael Fleischer.

Nagrodę o wartości 5.000 zł, dla najlepszego projektu ufundował Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adama Jarubas. Zwycięzca będzie mógł wybrać ją pomiędzy aparatem fotograficznym a laptopem.

Wybieramy logo, które będzie używane na wszystkich nośnikach dotyczących szlaku Archeo-Geologicznego, czyli m.in. stronach internetowych, wydawnictwach, artykułach prasowych, znakach drogowych służących oznakowaniu szlaku oraz na tablicach informacyjnych. Zależało nam również na tym, by w całe przedsięwzięcie włączyć specjalistów – stąd udział w komisji profesora Fleischera, ale również i samych odkrywców – dodaje Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor ROT Świętokrzyskie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu: www.swietokrzyskie.travel