plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Tenis w gwiazdorskim gronie

W tegorocznym święcie tenisa weźmie udział ponad dwudziestu polskich artystów. Na kortach zobaczymy m.in.: Roberta Rozmusa, Krzesimira Dębskiego, Jana Englerta, Karola Strasburgera, Marcina Dańca.

BESKID CUP – TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ARTYSTÓW POLSKICH to prestiżowa impreza cykliczna, która na dobre zapisała się w harmonogramie wydarzeń kulturalno – sportowych nie tylko województwa śląskiego, ale również całego kraju. Raz do roku na korty tenisowe SPA Hotelu Jawor z całej Polski zjeżdżają się aktorzy znani z ekranów telewizyjnych, gwiazdy scen kabaretowych oraz seriali, by walczyć o Puchar Prezydenta Miasta Bielska – Białej, Pana Jacka Krywulta.

Turniej tenisowy to wspaniała zabawa w gwiazdorskim towarzystwie, a zarazem ostra rywalizacja wśród uczestników imprezy. Czterokrotnym jego zwycięzcą został Robert Rozmus. Z roku na rok rozgrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród mediów, jak i mieszkańców woj. śląskiego, którzy tłumnie przybywają, by podziwiać swoich idoli w widowiskowej grze na świeżym powietrzu.

W tym roku warto przyjechać do Bielska – Białej już w weekend. W sobotę 13 sierpnia, w ramach cyklu koncertów plenerowych „Lato z Kulturą”, w Parku Słowackiego będzie można posłuchać przebojów muzyki klasycznej, musicalowej, filmowej oraz rozrywkowej. Natomiast 14 sierpnia na Rynku wystąpi zespół Boney M., który zagra swoje największe, dyskotekowe przeboje.

Patronat honorowy nad Beskid Cup Turniejem Tenisa Ziemnego Artystów Polskich tradycyjnie już objęli: Marszałek Województwa Śląskiego – Adam Matusiewicz oraz Prezydent Miasta Bielska – Białej – Jacek Krywult.

Do turnieju zostali zaproszeni: Tomasz Bednarek, Stan Borys, Piotr Cyrwus, Marcin Daniec, Krzesimir Dębski, Jan Englert, Stefan Friedmann, Wojciech Gąsowski, Zbigniew Górny, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Leszek Malinowski, Michał Milowicz, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Robert Rozmus, Henryk Sawka, Piotr Skarga, Tomasz Stockinger, Karol Strasburger.

Więcej informacji o turnieju tenisowym na stronie internetowej www. beskidcup.pl.