plane

Blog

test

Targi przyszłości medycyny

SONY DSC

Zapraszamy na 24 edycję Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2012 w Poznaniu. Targi trwają od 14 do 16 marca. To jedno z najważniejszych spotkań branży medycznej w Polsce. W ciągu 3 dni w jednym miejscu, wielu czołowych producentów i dostawców sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, laboratoryjnego oraz fizjoterapeutycznego ma szansę zaprezentować swoją ofertę.

Targi dostarczą wyczerpującej wiedzy o polskim rynku medycznym, jego potencjale oraz najnowszych światowych trendach w diagnostyce i lecznictwie. Innowacyjne produkty i urządzenia zaprezentuje około 300 firm z 22 państw.

Współczesna medycyna może pochwalić się dużymi osiągnięciami. O jej rozwoju decyduje w znaczący sposób postęp technologiczny, szczególnie widoczny w zakresie sprzętu medycznego. Podczas targów m.in. prezentowane będą nowoczesne urządzenia ratujące życie: LUCAS, LIFEPAK15, LIFEPAK20e oraz LIFEPAK1000.

Nie zabraknie również specjalistycznych konferencji, warsztatów, wykładów i licznych spotkań biznesowych poświęconych telemedycynie, IT, medycynie ratunkowej, rehabilitacji czy diagnostyce laboratoryjnej.

16 marca w 3 dniu targów odbędą się interesujące warsztaty pt. Techniki Specjalne w Medycynie Ratunkowej. W organizowanych przez Zakład Medycyny Ratunkowej warsztatach będzie można przetestować możliwości defibrylatorów LIFEPAK15, LIFEPAK20e. Uczestnicy będą mogli także wziąć udział w seminarium, poświęconemu mechanicznej kompresji klatki piersiowej jaką zapewnia m.in. urządzenie LUCAS.

 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronach:

http://www.salmed.pl/

http://www.ratunkowa.eu/