plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Taiwan Top 20 Global Brands przyznane

Taiwan Top 20 Global Brands to szczególne wyróżnienie. Nagroda ukazuje korporację jako firmę, która ambitnie buduje świadomość marki i wytrwale dąży do obranych celów, by coraz wyraźniej zaznaczać swoją pozycję na światowych rynkach.

Oprócz Taiwan Top 20 Global brands, marka Genius zdobywa również uznanie lokalne. Najlepiej odzwierciedlają to liczne nagrody przyznawane w wielu krajach. Wśród nich są takie perełki, jak niemiecka „iF Award”, japoński „red dot” i „G-Mark” oraz „Taiwan Excellence Award”.

Genius to wiodący dostawca akcesoriów komputerowych, funkcjonujący w branży nieprzerwanie od 1985 roku. Firma dostarcza innowacyjne i przyjazne dla użytkownika produkty o wysokiej jakości, które trafiają także na rynki wschodzące.

 

 

O marce Genius

Założony w 1985 roku tajwański koncern Genius to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl