plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Sztuka w aparacie

Najmłodszy kompakt z serii High-speed, posiada technologię High Dynamic Range (HDR), która odpowiada za składanie kilku fotografii w jedno idealne zdjęcie o dużej głębi kontrastu. Dzięki tej funkcji, zarówno jasne jak i ciemne powierzchnie są tak samo wyraźne, podczas gdy obszary, które są zbyt jasne lub zbyt ciemne są osłabione.

Ponadto w Casio Exilim EX-ZR10 zastosowano funkcję HDR ART. Dzięki niej zdjęcia tradycyjne, poprzez naciśnięcie jednego guzika, są przetwarzane na fotografie artystyczne. Użytkownik może także sam określić poziom tego procesu, wybierając jeden z trzech wariantów. Do uzyskania zmodyfikowanych zdjęć nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie czy konieczność podłączenia aparatu do komputera.

Sercem nowego modelu Casio jest Exilim Engine HS, za sprawą którego procesor jeszcze szybciej rozpoznaje i przetwarza obraz oraz optymalizuje ustawienia aparatu do warunków otoczenia. Wykorzystanie nowego silnika dodatkowo skraca czas zapisu obrazów, czy to w trybie zdjęć seryjnych, czy też podczas nagrywania filmów High-speed.

Nowość od Casio wyposażono w 28mm szerokokątny obiektyw, który w połączeniu z funkcją panoramy zapewnia, nawet niewielkim obiektom, zdjęcia wysokiej jakości. Jest to zasługa trybu Multi Frame SR Zoom, dzięki któremu 7-krotny zoom optyczny jest konwertowany do 14-krotnego zoomu cyfrowego, zachowując jednak jakość optycznego.

Casio Exilim EX-ZR10 został wyposażony w wysokiej czułości matrycę CMOS o rozdzielczości 12.1 megapikseli, a także szereg innych, praktycznych funkcji. Dostępne są m.in. funkcja przeciwwstrząsowa trybu High-speed, tryb zdjęć nocnych, Best Shot czy tryb nagrywania wstecznego.

Casio Exilim EX-ZR10 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i różowej. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1299 zł PLN.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl