plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Szlakiem dziecięcych atrakcji w Świętokrzyskiem

- Chcielibyśmy pokazać wszystkim pragnącym odwiedzić nasz region, że Świętokrzyskie proponuje wiele atrakcji dla dzieci. W materiale filmowym, z racji telewizyjnych ograniczeń emisyjnych zaprezentowaliśmy zaledwie fragment ciekawych miejsc naszego regionu, jednak zapraszamy i rekomendujemy również malownicze szlaki rowerowe lub tematyczne, jak np. literacki. Bogactwo naszego regionu to połączenie atrakcyjnych miejsc z pięknym otoczeniem. – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna z Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Telewizyjne spotkanie ze Świętokrzyskim będzie kontynuowane we wtorek 1 czerwca w porannym programie Dzień Dobry TVN. Z okazji Dnia Dziecka z Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach będzie nadawana na żywo specjalna prognoza pogody dla najmłodszych, którzy tego dnia są szczególnie mile widziani w Muzeum.

Więcej informacji o atrakcjach województwa można znaleźć na stronie www.swietokrzyskie.travel.