plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie zorganizuje Euro 2012 dla dzieci

- Impreza rangi Mistrzostw Europy nie powinna omijać woj. Świętokrzyskiego i jego stolicy, Kielc – mówi Jacek Kowalczyk, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej. – Pomysł na zorganizowanie Euro 2012 dla Dzieci stanowi część strategii promocji regionu jako województwa dzieci, miejsca w którym najmłodsi czują, że są najważniejsi i zawsze będą mile widziani.

Euro 2012 dla Dzieci jest imprezą towarzyszącą dla zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku. Zorganizowana na terenie woj. Świętokrzyskiego przez Regionalną Organizację Turystyczną i Urząd Marszałkowski oraz partnerów branżowych, ma na celu wybranie najlepszej jedenastki złożonej z młodych piłkarzy pochodzących z szesnastu krajów biorących udział w Euro 2012. UEFA, podobnie jak PZPN wyraził poparcie dla inicjatywy, a organizatorzy otrzymają możliwość wykorzystywania oficjalnego logo Euro 2012.

Polska będzie reprezentowana przez drużynę wyłonioną w przyszłorocznych eliminacjach, a mecze będą rozgrywane w największych miastach województwa. Główną bazą imprezy będą Kielce.

Więcej informacji na temat regionu na stronie www.swietokrzyskie.travel oraz www.krainaczarownic.pl