plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie w finale Złotych Formatów

Złote Formaty to ogólnopolski konkurs organizowany przez Grupę Stroer w ramach Festiwalu Promocji Miast i Regionów. To najbardziej prestiżowe w swojej kategorii wydarzenie stanowi przegląd osiągnięć promocyjnych polskich miast i regionów. Szansę na zdobycie tytułu Złotego Formatu w tym roku ma województwo świętokrzyskie. Kampania promocyjna, prowadzona przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego przy współpracy z Samorządem Województwa, pokonała ponad 150 innych projektów i znalazła się w finale konkursu.

"To dla nas ogromny zaszczyt, szczególnie, że nasza kampania otrzymała wyróżnienie w kategorii Działalność Promocyjna podsumowującej prace realizowane na przestrzeni ostatnich dwóch lat i ubiega się o Grand Prix Festiwalu" – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor biura ROT Województwa Świętokrzyskiego.

Wśród najlepszych projektów w tej kategorii, obok Świętokrzyskiego, znalazły się kampanie „Kulturalna Małopolska”, „Śląskie. Pozytywna Energia” oraz działania promocyjne Poznania i Rudy Śląskiej.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody ufundowane przez Grupę Stroer – outdoorowa kampania reklamowa oraz kampania na nośnikach Infoscreen w Warszawskim Metrze. W tegorocznej edycji nagrody specjalne ufundowali ponadto: Związek Miast Polskich, Polska Organizacja Turystyczna i magazyn ELLE. Laureatów Złotych Formatów poznamy 22 kwietnia podczas uroczystej Gali Festiwalu w hotelu Sheraton w Warszawie.