plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie w finale Złotych Formatów

Złote Formaty to ogólnopolski konkurs organizowany przez Grupę Stroer w ramach Festiwalu Promocji Miast i Regionów. To najbardziej prestiżowe w swojej kategorii wydarzenie stanowi przegląd osiągnięć promocyjnych polskich miast i regionów. Szansę na zdobycie tytułu Złotego Formatu w tym roku ma województwo świętokrzyskie. Kampania promocyjna, prowadzona przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego przy współpracy z Samorządem Województwa, pokonała ponad 150 innych projektów i znalazła się w finale konkursu.

"To dla nas ogromny zaszczyt, szczególnie, że nasza kampania otrzymała wyróżnienie w kategorii Działalność Promocyjna podsumowującej prace realizowane na przestrzeni ostatnich dwóch lat i ubiega się o Grand Prix Festiwalu" – mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor biura ROT Województwa Świętokrzyskiego.

Wśród najlepszych projektów w tej kategorii, obok Świętokrzyskiego, znalazły się kampanie „Kulturalna Małopolska”, „Śląskie. Pozytywna Energia” oraz działania promocyjne Poznania i Rudy Śląskiej.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody ufundowane przez Grupę Stroer – outdoorowa kampania reklamowa oraz kampania na nośnikach Infoscreen w Warszawskim Metrze. W tegorocznej edycji nagrody specjalne ufundowali ponadto: Związek Miast Polskich, Polska Organizacja Turystyczna i magazyn ELLE. Laureatów Złotych Formatów poznamy 22 kwietnia podczas uroczystej Gali Festiwalu w hotelu Sheraton w Warszawie.