plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie w Berlinie

Jak przyznaje Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor biura Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, tegoroczne targi w Berlinie mają specjalny wymiar dla Polski, która po raz pierwszy została krajem partnerskim. Głównym organizatorem Stoiska Narodowego jest Polska Organizacja Turystyczna, która w tym roku zaprezentuje atrakcje turystyczne naszego kraju na nowym, bardzo nowoczesnym stoisku narodowym. Gospodarzem stoiska regionalnego, o powierzchni 40 metrów kwadratowych, jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.

Region Świętokrzyski będzie promowany na wspólnym stoisku regionalnym także przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, reprezentowany przez przedstawicieli Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki a ponadto przez Urząd Miasta Kielce, Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju oraz Stowarzyszenie „Nad Czarną i Kamienną”. Świętokrzyskie będzie promowane poprzez wystąpienia w ramach organizowanych konferencji a także poprzez prezentacje kulinarne i artystyczne, w tym występy Zespołu Pieśni i Tańca Kielce. Wystąpi on podczas Gali Zamknięcia na głównej scenie w dwóch 15 minutowych koncertach, przedstawiając m.in. suitę świętokrzyską.

Więcej informacji na www.rot.swietokrzyskie.travel, www.swietokrzyskie.travel oraz www.itb2011.pl