plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie polecane na Pojechany Łikend

Zgodnie z formułą programu, trzej wytypowani uczestnicy zmierzyli się z wieloma nietypowymi zadaniami m.in. na zamku w Chęcinach, jaskini Raj, Starachowicach oraz Kielcach. W realizowanym w naszym regionie odcinku, wyjątkowo udział wzięli goście z Czech, jako że program będzie emitowany również za granicą.

– Chcieliśmy pokazać, że Świętokrzyskie jest bardzo atrakcyjne dla ludzi, którzy szukają adrenaliny i mocnych wrażeń. To region, który poprzez wiele czarujących miejsc z pewnością wart jest polecenia na weekend, nie tylko „pojechany” – mówi prowadzący program Michał Łukasiewicz z TVN Turbo.

Premiera świętokrzyskiego odcinka już 13 marca na antenie TVN Turbo oraz na platformie iTVN. Szczegóły dotyczące każdej z prezentowanych atrakcji oraz fotogaleria z realizacji programu pojawią się tego dnia również na stronie swietokrzyskie.travel.