plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie oczarowało Gdańsk

Ponad 350 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało swoją ofertę w ramach, zakończonych właśnie, Gdańskich Targów Turystycznych GTT 2010. Stoiska regionów, miast, organizacji turystycznych i biur podróży odwiedziło przeszło 10 tysięcy osób. Do przyjazdu w swoje strony zachęcała też Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego. Goście tłumnie odwiedzający stoisko zachwycali się nie tylko walorami turystycznymi regionu, ale też sposobem ich prezentacji. Dali temu wyraz głosując w plebiscycie na Najatrakcyjniejsze Stoisko Targów GTT 2010. Stoisko Województwa Świętokrzyskiego, zdaniem publiczności było jednym z najlepiej prezentujących się i zdobyło wyróżnienie w kategorii Stoisko Regionalne.

Więcej informacji o ofercie turystycznej regionu i działalności ROT na www.swietokrzyskie.travel.