plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyskie ma swój głos!

Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców regionu. Z ponad 50 zgłoszeń, do drugiego etapu jury zakwalifikowało 10 najciekawszych propozycji. Zwyciężył Pan Bartosz Bogucki, którego głos najbardziej oczarował mieszkańców Województwa Świętokrzyskiego. W nagrodę laureat został nagrany jako lektor 8-sekundowego billboardu sponsorskiego przygotowywanego przez dział produkcji specjalnych TVN. Spot będzie można zobaczyć już w kwietniu na antenie TVP, przed każdym odcinkiem serialu Ojciec Mateusz.
Więcej informacji na: www.swietokrzyskie.travel