plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świętokrzyska ofensywa telewizyjna

Kampania w TVN i TVN 24 potrwa do początku maja. Spoty Świętokrzyskiego będzie można zobaczyć m.in. przy najpopularniejszych produkcjach w postaci seriali „Majka” i „Usta Usta” oraz show „You Can Dance”. Natomiast billboard sponsorski w TVP 1 pojawi się przed każdym odcinkiem „Ojca Mateusza”, czyli w czwartki o 20.25 i niedziele o 17.20. W sumie zaplanowano ponad 40 emisji 8-sekundowego materiału, którego lektorem jest Bartosz Bogucki z Kielc, zwycięzca konkursu organizowanego przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego i Polskie Radio Kielce. Od najbliższego czwartku będzie zapraszał na odkrywanie tajemnic regionu i czarował widzów serialu „Ojciec Mateusz”.

Także w czwartek swoją premierę będzie miała odświeżona czołówka serialu. Widzowie zobaczą nie tylko Sandomierz, dotychczasowe miejsce akcji serialu, ale także inne miasta Świętokrzyskiego. Plansze prezentujące Kielce, Bałtów, Opatów będą pojawiać się zamiennie przed kolejnymi odcinkami „Ojca Mateusza”. Jest to zapowiedź realizowanych obecnie, a emitowanych jesienią odcinków kolejnej serii przygód księdza, których plenerem, obok Sandomierza, będzie kilkanaście miejscowości regionu.
Billboard sponsorski i nową czołówkę serialu można zobaczyć już na www.swietokrzyskie.travel.