plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Świąteczne kolędowanie na Świętym Krzyżu!

- Ten niezwykły koncert, w którym udział wzięli wspaniali artyści, miał miejsce 20 grudnia na Świętym Krzyżu, który jest Miejscem Mocy Duchowej naszego regionu – zdradza Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. – Przebieg wydarzenia zarejestrowały kamery Programu Drugiego Telewizji Polskiej. Widzowie będą mogli kolędować razem z nami pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia o godz. 15.00. Warto też wspomnieć, że emisję koncertu poprzedzą spoty reklamowe, które pojawią się w telewizji w dniach 21 – 25 grudnia.

Święty Krzyż to miejsce słynące w Polsce i poza jej granicami z klasztoru pobenedyktyńskiego oraz przechowywanych w nim relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Klasztor, będący obecnie pod opieką Misjonarzy Oblatów, szczyci się bogatą 1000-letnią tradycją. Pielgrzymujący do miejsca mogą zwiedzać klasycystyczny kościół z XVIII w. oraz kaplicę Oleśnickich i jej podziemną kryptę grobową.

Więcej na www.swietokrzyskie.travel