plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Specjaliści ds. wakacji od Casio Exilim

Przed wyruszeniem w wakacyjną podróż, niemal zawsze przygotowujemy listę rzeczy, które powinny trafić do naszej walizki bądź plecaka. Jednym ze stałych przedmiotów w bagażu jest aparat fotograficzny. W tym miejscu pojawia się pytanie: jaki ze sobą zabrać?

Nie ma oczywiście jednej, ogólnie obowiązującej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ aparat powinien trafiać w nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania, czyli być dopasowany do preferencji użytkownika. Co jednak w sytuacji, gdy to miejsce i cel naszej podróży zaczynają odgrywać kluczową rolę przy jego wyborze?

Wtedy warto zastanowić się nad modelem, który nie będzie dla nas kolejnym kilogramem w walizce, albo który po paru godzinach robienia zdjęć nie zmusi nas do zmiany planów i szukania miejsca, gdzie będziemy mogli podładować jego baterię.

Poniżej prezentujemy nasze zestawienie, łączące rodzaj wypoczynku z proponowanym aparatem Casio Exilim .

Wypoczynek nad morzem

Casio Exilim EX-G1 – to smukły kompakt, któremu nie straszne są siły natury. G1 jest wodo i kurzo odporny. Dzięki odpowiedniej konstrukcji piach nie stanowi dla niego zagrożenia. Radzi sobie także z wysokimi temperaturami i „podnosi się” po każdym upadku – nawet po tym na twardym podłożu. Aparat wyposażono w unowocześniony tryb BEST SHOT umożliwiający wykonywanie zdjęć pod wodą i na plaży (eliminuje efekt prześwietlenia zdjęć). Kompakt umożliwia także kręcenie filmów w formacie 16:9 z trybem nagrywania wstecznego.

 

Światowe tournee

Casio Exilim EX-H20G – kompakt, z którym trudno się zgubić nawet w największej metropolii. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, zawsze można określić swoją pozycję, nawet gdy sygnał GPS nie dociera do aparatu – np. w tunelu czy jaskini. H20G posiada także bazę zdjęć z miejsc całego świata, przez co staje się poręcznym przewodnikiem turystycznym. Aparat wyposażono w szerokokątny 24mm obiektyw i 10-krotny zoom optyczny z technologią Single Frame SR Zoom, która dodatkowo zwiększa zoom aparatu o 1,5 raza. Oznacza to, że 10-krotny zoom optyczny jest konwertowany do 15-krotnego zoomu cyfrowego, bez utraty jakiejkolwiek jakości obrazu. Dzięki wytrzymałej baterii, na jednym ładowaniu można wykonać do 600 zdjęć.

 

Afrykańskie safari

Casio Exilim EX-ZR100 – ten niewielki kompakt wyposażono w 25x zoom i funkcję Multi Frame SR dzięki czemu wykonuje zdjęcia wysokiej jakości z dużych odległości. W modelu zastosowano także szerokokątny 24mm obiektyw z funkcją panoramy, która redukuje wszelkie możliwe szumy czy rozmycia. Dodatkowo ZR100 pozwala nagrywać filmy w trybie High Speed, bez problemu rejestrując ruch szybkich obiektów – np. przebiegających zwierząt. Kompakt za sprawą funkcji HDR ART umożliwia także wykonywanie artystycznych fotografii w kilka sekund bez konieczności podłączania aparatu do komputera. 

Górskie szczyty

Casio Exilim EX-H30 – posiada wytrzymałą baterię umożliwiającą wykonanie do 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. Dodatkowo kompakt wyposażono w 12,5x zoom optyczny z mechaniczną stabilizacją obrazu, szerokokątny 24mm obiektyw oraz tryb Krajobraz, który automatycznie eliminuje zachmurzenie, przymglenie czy mgłę na zdjęciu. Model ten daje także możliwość dostosowania ustawień do swoich preferencji.
 

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl
 

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.