plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Smukła i metalowa nowość od Geniusa

Genius LuxeMate i220 to kompaktowa klawiatura uzupełniająca portfolio marki, w którym znajdują się m.in. SlimStar i220, SlimStar i820 oraz LuxeMate i200. Podobnie jak w przypadku innych modeli, również tutaj zastosowano kwadratowe klawisze o niewielkim skoku. Ponadto, konstrukcję oparto o metalową podstawę, dzięki czemu pisanie powinno stać się cichsze i bardziej komfortowe.

Niewielkie gabaryty (41,3×12,7×2,4 cm) gwarantują oszczędność miejsca. Klawiatura ofertuje 10 przycisków szybkiego dostępu, z których można skorzystać przy pomocy specjalnego klawisza funkcyjnego „Fn”. LuxeMate i220 komunikuje się z komputerem przewodowo, za pośrednictwem portu USB.

Genius LuxeMate i220 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 35,99 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl