plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Geil_1
  • Geil_2
  • Geil_3
test

Smocze kości Geila

Geil_3

Firma Geil wprowadziła na rynek serię pamięci DDR dla wszystkich miłośników gamingu i oryginalnego wzornictwa.

 Nowe pamięci – DDR3 Dragon RAM, oparto na sprawdzonej linii Black Dragon. „Zahartowano” je w smoczym ogniu czyli technologii Die-hard Burn-it (DBT), która jest serią rygorystycznych testów mających na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

 Moduły zostały pokryte 8-warstowym wzorem przedstawiającym tę mityczną bestię. Co więcej, dwie LEDowe kontrolki na każdej z nich mają imitować smocze oczy.

 Dragon RAM będą dostępne w dwóch obecnie najpopularniejszych taktowaniach: 1333Mhz oraz 1600Mhz przy napięciu wynoszącym: 1.5V.

 Specyfikacja:

 Jednokanałowe:

 1333MHz CL9-9-9-24, 2GB

1333MHz CL9-9-9-24, 8GB

1600MHz CL11-11-11-28, 2GB

1600MHz CL11-11-11-28, 8GB

1333MHz CL9-9-9-24, 4GB

1600MHz CL11-11-11-28, 4GB

Dwukanałowe:

 1333MHz CL9-9-9-24, 4GB

1333MHz CL9-9-9-24, 16GB

1600MHz CL11-11-11-28, 4GB

1600MHz CL11-11-11-28, 16GB

1333MHz CL9-9-9-24, 8GB

1600MHz CL11-11-11-28, 8GB

 Więcej informacji na: www.geilmemory.com