plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Skoki narciarskie w High Speed

To już drugi sezon od kiedy wykorzystujemy aparaty Casio z możliwością nagrywania filmów w trybie High Speed – mówi Łukasz Kruczek, trener polskiej reprezentacji skoczków narciarskich. Cenimy w nich łatwość obsługi i szybką gotowość do pracy. Ważna jest także funkcjonalność dzięki, której natychmiast po nakręceniu materiału, mogę prześledzić każdy z etapów skoku zawodnika, wcześniej określając z jaką prędkością chcę zarejestrować obraz – dodaje.

Obecnie kadra skoczków korzysta z modeli Casio Exilim EX-FH100, umożliwiających nagrywanie filmów z prędkością dochodzącą do 1000 klatek na sekundę.

Jeszcze 15-20 lat temu trudno było sobie wyobrazić sytuację, kiedy każdy miał dostęp do technologii stosowanych przez zawodowców. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z takich samych rozwiązań technologicznych co profesjonalni muzycy, fotograficy czy sportowcy – mówi Piotr Wierzbicki z firmy Zibi.

Materiał prezentujący możliwości i zastosowanie funkcji High Speed w skokach narciarskich został zamieszczony na oficjalnym profili marki pod adresem: www.youtube.com/CasioExilimPolska Jest to nagranie zwycięskiego skoku Kamila Stocha podczas ostatnich w tym sezonie zawodów Pucharu Świata, które odbyły w się Planicy.