plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Shock w Warszawie

Shock The World to impreza dla wielbicieli marki G-Shock, która do tej pory była organizowana m.in. w Tokio, Nowym Jorku, Sydney i Berlinie. Polski przystanek Shock The World będzie różnił się od dotychczasowych. Goście imprezy otrzymają możliwość zapoznania się z wstrząsoodpornymi aparatami Casio Exilim EX-G1. Tylko w Warszawie wydzielona zostanie specjalna strefa, poświęcona wyłącznie popularnemu kompaktowi Exilim.

Podczas Shock The World spotkają się artyści, sportowcy oraz celebryci. W Forcie Legionów pojawią się ambasadorzy i przyjaciele marki, w tym m.in. Bartek Ogłaza – najlepszy zawodnik na polskiej scenie Freestyle Motocross, Rafał Kumorowski – 3-krotny Mistrz Świata i 15-krotny Mistrz Polski w trialu rowerowym oraz jedna z ikon polskiego hip-hopu – AbradAb, który zaprezentuje utwory ze swej nowej płyty.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Kikuo Ibe – twórca G-Shocka, który zaprojektował wstrząsoodporną konstrukcję pierwszego modelu. Imprezę uświetni także nowojorski fotograf Todd Jordan, który pokaże unikalną i przygotowaną specjalnie na tę okazję wystawę fotografii, wykonanych podczas tygodniowego pobytu w Warszawie.

Zaproszenia na tą ekstremalną noc pełną wrażeń można otrzymać na profilu Casio Exilim na Facebooku: www.facebook.com/CasioExilimPolska

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl