plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Sabat Czarownic oglądało ponad dwa miliony widzów!

- To ogromny sukces, biorąc pod uwagę z kim musieliśmy konkurować! – komentuje wynik Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, która finansowała całe przedsięwzięcie w ramach kampanii promocyjnej regionu. – Sabat Czarownic, organizowany po raz pierwszy, debiutował także na antenie telewizji, od razu zyskując ponad dwumilionową widownię. Należy dodać, że w tym samym czasie na kanale TVN nadawany był program „Mam talent”, który jest marką samą w sobie i kontynuacją superprodukcji, na którą wszyscy czekali!

Sabat Czarownic – koncert z niezwykłą oprawą scenograficzną i plejadą gwiazd polskiej estrady przyciągnął przed telewizory dokładnie 2 166,04 tys. osób. Telewidzowie w dwóch blokach programowych na kanale TVP2 mieli okazję podziwiać występy m.in. Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Janusza Radka czy Macieja Maleńczuka. Wyróżniające się – na tle innych widowisk – swoim czarującym motywem przewodnim wydarzenie, zwracało uwagę odbiorców również magicznymi wizualizacjami, kostiumami i choreografią.

Więcej na: www.sabatczarownic.pl i www.swietokrzyskie.travel