plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Sabat Czarownic jeszcze raz!

Koncert Sabat Czarownic 2 odbył się 25 czerwca w Kielcach. Wzięły w nim udział największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. : Doda, Beata Kozidrak i zespół Bajm, Tatiana Okupnik, Halina Mlynkova, Mrozu, zespół Manchester i Natalia Kukulska.

Niezwykłe, artystyczne widowisko z niesamowitymi efektami świetlnymi i pirotechnicznymi podczas emisji live przyciągnęło przed telewizory prawie 3 miliony widzów. Według badań Agencji AGB Nielsen program nie tylko stał się liderem pasma nadawanego przez TVP, ale także przebił oglądalność pozostałych stacji.

Więcej informacji na www.swietokrzyskie.travel oraz www.sabatczarownic.pl