plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Rzuć rękawicę i wygraj!

Co to jest drylowanie? Czy można umyć naczynia bez użycia rąk? Jak sprawdzić, czy jajko jest świeże? Która zupa ma oko? Na takie m.in. pytania będą musieli udzielić odpowiedzi uczestnicy nowego quizu. Aplikację konkursową można znaleźć pod adresem: http://apps.facebook.com/candy_rr/

Zasady gry są proste. Orężem do walki o nagrody są pytania z czterech kategorii: pranie, gotowanie, chłodzenie, zmywanie. Przy ich pomocy można sprawdzić wiedzę swoich znajomych. Jest to jednak broń obosieczna, gdyż role pytających i pytanych są wymienne. Warto być dobrym strategiem, gdyż punkty można zdobyć zarówno odpowiadając poprawnie na zadane przez znajomych pytania, jak i zadając im pytania, na które nie będą znać poprawnej odpowiedzi.

Potyczki potrwają do 12 sierpnia. Osoba, która w czasie trwania konkursu zdobędzie najwięcej punktów, wygra kuchenkę mikrofalową. Kolejnych 49 uczestników, którzy zajmą najwyższe miejsca w rankingu, otrzyma zestaw składający się z lodówki turystycznej oraz 8 coolerów na butelkę.