plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

test

Ruszają darmowe korepetycje z matematyki

Grafika

Ruszają zapisy na pierwsze wykłady tegorocznej edycji  „Darmowych Korepetycji Matematycznych”. Między 24 marca, a 21 kwietnia odbędzie się łącznie 12 wykładów na uczelniach w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 „Darmowe Korepetycje Matematyczne”, które są organizowane po raz czwarty, skierowane są głównie do osób przygotowujących się do tegorocznej matury. Tematyka zajęć została dobrana w ten sposób, by przedstawiała najważniejsze zagadnienia matematyczne, które pojawiają się na egzaminie.

 Wszyscy wykładowcy przygotowując tematy tegorocznych spotkań, sugerowali się wynikami zeszłorocznego egzaminu. Nauczyciele analizowali najczęściej występujące błędy, tak by największy nacisk położyć na zagadnienia, które sprawiają uczniom najwięcej problemów  – mówi Piotr Tomczak  pomysłodawca projektu.

 W tegorocznym programie zajęć zostaną omówione następujące tematy: wielomiany i funkcje wymierne, ciągi liczbowe, funkcje trygonometryczne, stereometria, kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa.

 Kolejny raz projekt „Darmowych Korepetycji Matematycznych” jest realizowany we współpracy z uczelniami wyższymi. W tym roku są to: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej z Warszawy.

 Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 24 marca w sobotę równocześnie w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Wykłady będą odbywały się co tydzień, do 21 kwietnia włącznie.

 Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem: www.kalkulatory.pl