plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Rusza promocja „Sabatu Czarownic”

- Promocja zbliżającego się wielkimi krokami widowiska „Sabat Czarownic” z monumentalną oprawą scenograficzną i świetlną oraz całą plejadą polskich gwiazd rusza pełną parą – mówi Jacek Kowalczyk, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, która sfinansuje całe przedsięwzięcie w ramach kampanii promocyjnej województwa świętokrzyskiego. – M. in. już od 23 sierpnia widzowie 2 programu Telewizji Polskiej będą mogli obejrzeć zapowiedzi koncertu, które zostaną wyemitowane aż 42 razy, większość w tzw. prime time, a więc w czasie największej oglądalności.

Przedsmakiem telewizyjnych zapowiedzi były zaprezentowane: czołówka koncertu oraz 8-sekundowy billboard sponsorski, stanowiące bazę dla zapisu, który zobaczymy na antenie TVP2. 30-sekundowa czołówka, utrzymana w konwencji tajemnicy, magii i nowoczesnych czarownic prezentuje dwie prowadzące: Joannę Liszowską i Annę Dereszowską lecące na Sabat Czarownic na ultraszybkich sportowych motocyklach. Na billboard zaś składają się piękne zdjęcia pejzaży i zabytków Świętokrzyskiego znane już z wcześniejszych spotów promujących region oraz hasło „Świętokrzyskie Czaruje – Poleć na Sabat!”.

Oprócz reklamy w mediach, ważnym elementem promocji wydarzenia jest także nowo powstała strona internetowa zaprezentowana przez Małgorzatę Grzywnę, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. – Strona internetowa Sabatczarownic.pl stanowi bazę informacji o projekcie. Chcieliśmy, aby każdy, kto odwiedzi portal, mógł uzyskać dokładne dane nt. wydarzenia. Dlatego też zamieściliśmy na stronie m.in. szczegółowy program imprezy, wiadomości o gwiazdach, które będziemy gościć, czy np. mapę dojazdu do Amfiteatru Kadzielnia – mówiła Grzywna. – Jednak warto zauważyć, że Internauta znajdzie na portalu również dodatkowe, bardzo ciekawe materiały. Będzie mógł na przykład odsłuchać magicznych Legend Świętokrzyskich i dowiedzieć się, skąd tak właściwie wziął się pomysł na reaktywację Sabatu.

Koncert „Sabat Czarownic” rozpocznie się już 4 września w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Widowisko będzie transmitowane „na żywo” na antenie TVP 2 w dwóch 50-minutowych blokach. Dodatkowo wydarzeniu będzie towarzyszyć dwudniowy jarmark organizowany pod nazwą „Magiczna Sienkiewka”. 4 i 5 września na ulicy Sienkiewicza wszystkie czarownice będą mogły kupić liczne dzieła sztuki i rękodzieła ludowe, zioła, amulety, maski i zabawki, magiczne gadżety itp.
 

Więcej na www.sabatczarownic.pl